ONDO 1, seizoen 2018-2019

    Dames: Anniek Arensman, Tessa de Jong, Marit Meijer, Sanne Warmerdam 

    Heren: Robbert van Essen, Jory Spaans, Matthijs Verbaan, Rick Vermeer

    Techniche staf: Marcel Le Pair

    Verzorger en begeleiding: Cor Arensman en Ditty de Kreij

    Sponsor: De Witte

     

    ONDO 2, seizoen 2018-2019

    Trainer / Coach: Gideon van der Kaay

    Dames: Dominique van de Berg, Julia van Deventer, Maaike Riem, Saskia Tamerus, Roos Vroonland

    Heren: Ewoud Lokker, Jelle Prins, Pepijn Stokdijk, Luuk Voskamp, Nico Boers

     

    ONDO 3, seizoen 2018-2019

    Trainer / Coach: Jos de Bes

    Dames: Jannette de Bes-van Staalduinen, Esmee van Daalen, Renee Gronewegen, Ingen van der Wijden, Louise van Zijderveld, Dionne Zwinkels

    Heren: David Overdulve, Jeroen Valstar, Kees van Velden, Edwin Vellekoop, Mark Vuijk, Leon Valstar

    ONDO 4, seizoen 2018-2019

    Dames: Nadia Eekhout, Emma van de Linde, Danielle Pronk, Jasmijn de Vries, Dorien van der Wel, Melissa Oosterhof

    Heren: Melvin de Groot, Roy Kok, Johnny van Nieuwkerk, Carlos Wessteijn, Duke Spaans

     

    ONDO 5, seizoen 2018-2019

    Dames: Karen Wildschut-Ploegers, Sandra Noordam, Linda Tak-Schep, Arianne Pongers, Mirjam Schep, Annemieke van der Hout

    Heren: Bert van Putte, Mike Molhoek, Robbin Hoogendoorn, Hein Aafjes, Mike Molhoek 

     

    ONDO 6, seizoen 2018-2019

    Dames: Lyda Torn, Sharon de Korte, Maxime Boot, Lynn van de Meer, Annelotte Boers, Iris Philippi

    Heren: Ronald van Nieuwkerk, Patrick van Nieuwkerk, Dennis Kuijvenhoven, Tom Kuijvenhoven, Cock Hordijk

     

    ONDO 7, seizoen 2018-2019

    Trainer / Coach: Melvin de Groot en Patrick de Haan

    Dames: Hester Groenewegen, Lynn van der Meer, Amy Pronk, Esmee Pronk, Elise Werman

    Heren: Yannick Boot, Joey van Haaren, Victor de Haan, Alexander van Vugt

    ONDO A1, seizoen 2018-2019

    Trainer / Coach: Laurens en Ties

    Dames: Merel Arensman, Kim de Jong, Mariska de Jong, Chinouk Verreck

    heren:Timo Broekman, Hugo Meijer, Roel Vollebrecht, Wouter Wildschut

    ONDO A2, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Linda Tak en Saskia Wubben

    Dames: Laura Groenewegen, Melissa Meijndert, Eline van Os, Simone Tak, Nienke Wessteijn 

    Heren: Maarten de Berg, Lennart van Geest, Thomas Kolp, Jord Molhoek, Sijmen Ockhorst

     

     

    ONDO A3, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Emma

    Dames: Sophie Boot, Sanne Endeveld, Sharon van Velden, Rachel Eggermond, Eline Kampert, Sophie Sels, Melanie van Alphen

    Heren: Dave Koot, Tom Slootweg, Daan Zuiderwijk, Mick Elgershuizen

     

    ONDO A4, seizoen 2018-2019

    Trainer / Coach: Dennis

    Dames: Emma Kruijskamp, Nadine Werkman, Rebecca Heus, Ruth Torn

    Heren: Twan Voskamp,Mats Zeelenberg, Sebastiaan Molenaar, Stefan van Os

     

    ONDO B1, seizoen 2018-2019

    Trainer / Coach: Mark en Jory

    Dames: Daphne van de Knaap, Lieke Heijstek, Anne Wildschut, Mauri Spies, Esmee Voois

    Heren: Freek van Duivenbode, Rob Arensman, Casper Tak, Daan Daenen, Sjoerd Vastar

     

    ONDO B2, seizoen 2018-2019

    Trainer / Coach: Bert en Yannick

    Dames: Sanne Wessteijn, Linsey Zuidgeest, Pascalle de Korte, Elise Meijer

    Heren: Jesse Voois, Teijm Vollebrecht, Noah Hoogenboom, Mitch Olthuis

     

    ONDO B3, seizoen 2018-2019

    Trainer / Coach: Cock en Patrick

    Dames: Kirsten van Alphen, Lara Endeveld, Britt van Vliet, Britt Katsma

    Heren: Dennis Kregel, Wesley Ton, Stijn D'Huy, Jesse van der Houwen

     

    ONDO B4, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Nadia

    Dames: Marian Krijgsman, Claudia Klomp, Fleur van der Sar, Nena Stolk, Jemma van Wijk

    Heren: Kevin de Lang, Joshua van Beek, Jack van Ruyven, Quinten Grootenboer

     

    ONDO B5, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Anniek, Maaike en Julia

    Dames: Linda van Oosten, Lisa Jonker, Sarah Tom, Babette Boon, Romy Lammering, Eva Kamp, Myrthe Staallekker, Lotte Kaaij, Kimberly Troost

     

    ONDO C1, seizoen 2018-2019

    Coach: Willy Benne

    Dames: Jitske Heijstek, Gwen Kuiper, Diede van Putte, Liselotte Ockhorst

    Heren: Glenn van Vliet, Max van der Bos, Roeland Meijer, Jesse Boelen, Sven Vellekoop

     

    ONDO C2, seizoen 2018-2019

    Trainer / Coach: Jeroen en Renee

    Dames: Laura Valstar, Vera Meijer, Lynn van der Spek, Esmee Boerboom, Hege Hanemaaijer, Vera Meijer 

    Heren: Luuk de Koning, Sjors Vroonland, Tijn Kuijvenhoven, Stijn van der Houwen, Noah van der Bos

     

    ONDO C3, seizoen 2018-2019

    Train(ster)er / Coach: Rick en Marit

    Dames: Gabrielle Heus, Sylvie Burgers, Naima van Beek, Sanne Korstanje, Florien Duivestein, Sanne van der Ende, Zoë van der Kruk

    Heren: Thijmen Honselaar, Roel van der Wilk, Robin Boers, Davy Hofman

     

     

    ONDO D1, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Sandra, Roos en Daan

    Dames: Eva Endeveld, Amy van Alfen, Fenne Wartewig, Floortje Angerman, Maaike Boers

    Heren: Tim van Holst, Sam Debeij, Mike van der Kooij, Aron van der Kraan, Lars van der Kraan

     

    ONDO D2, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Annelotte en Louise

    Dames: Lieke Boon, Demi Kuiper, Julia van der Lans, Renske van der Meer, Ilse Wessteijn

    Heren: Cees Krijgsman, Storm Sauer, Noah van der Bos, Levi van der Kooij, Rens Bakker

     

    ONDO D3, seizoen 2018-2019

    Train(st)er / Coach: Esther en Sjoerd

    Dames: Lieke de Groot, Renate Boers, Lieke Hartman, Lynn van Zeijl, Yara Maissan, Fenne van der Lans

    Heren: Timo Baarda, Jeroen van der Zwan, Jasper van Hees, Chris van Holsteijn

     

    ONDO D4, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Sophie en Amy

    Dames: Eva Haas, Bo Quartel, Sylvie Boon, Kim van Beusichem, Anne van der Sar, Hadassa Hoogenboom, Lauren van der Spek, Jette Lamers, Anouk Vos

     

    ONDO D5, seizoen 2018-2019

    Trainer / Coach: Teijm en Raimond 

    Dames: Senna Boelen, Amy Storm, Romie van der Sar, Sarah van Eijk, Danisha van der Pluijm

    Heren: Olof Vollebrecht, Walt Vollebrecht, Robin Bassie, Micha Bakker, Daan van Holst

     

    ONDO D6, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Jasmijn en Esmee 

    Dames: Sacha Cornelis, Marit Klop, Annabel van Ruijven, Loes van Veen, Imme van Putte

    Heren: Ties Beekhuizen, Tobias Haas, Bram Lucas, Tom Spaans, Rens van der Valk

     

    ONDO E1, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Mirjam en Sanne

    Meisjes: Jasmijn Hendriks, Saar Koenekoop

    Jongens: Sven Boers, Finn van Vliet

    ONDO E2, seizoen 2018-2019

    Trainer / Coach: Sijmen en Maarten

    Meisjes: Frederique Zuijderwijk, Eline de Ruiter

    Jongens: Nout Kuyvenhoven, Koen van Velden, Mees van der Kooij

     

    ONDO E3, seizoen 2018-2019

    Train(st)er / Coach: Lennart en Elise

    Meisjes: Tess van Alfen, Fenne van Staveren

    Jongens: Jeroen Meijer, Thomas Lobbezoo, Milan van Schijndel

     

    ONDO E4, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Esmee en Pascalle  

    Meisjes: Arianne van Tilburg, Feline Lalleman

    Jongens: Colm van der Sar, Daan Kolebrander

     

    ONDO E5, seizoen 2018-2019

    Train(st)er / Coach: Bas en Janneke

    Meisjes: Lieke van Hulst, Fenne Debeij

    Jongens: Pepe van Geest, Nick van der Kraan, Luuk Kaman

     

    ONDO E6, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Marloes en Britt

    Meisjes: Femke de Koning, Maaike Beekhuizen

    Jongens: Rick van Evert, Tom van der Lans, Sem Dijkstra

     

    ONDO E7, seizoen 2018-2019

    Train(st)er / Coach: Lieke en Kim

    Meisjes: Madeleine Parren, Lotte Koenekoop

    Jongens: Victor Kaman, Hidde Epema, Thije de Ruiter

     

    ONDO E8, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Esmee en Saskia

    Meisjes: Stephanie Bloem, Juna Emke

    Jongens: Ruben van Holst, Julian Bassie, Bram van Staalduinen

     

    ONDO E9, seizoen 2018-2019

    Train(st)er / Coach: Rob, Casper en Kirsten

    Meisjes: Florine Baarda, Joukje Lamers

    Jongens: Milan van Huizen, Mike van Antwerpen

     

    ONDO E10, seizoen 2018-2019

    Trainer / Coach: Jesse en Stijn

    Meisjes: Maud Paalvast, Annabel Torenstra, Brittney de Jong

    Jongens: Thomas van der Blink, Daan de Vries

     

    ONDO E11, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Sharon, Claudia en Marian

    Meisjes: Fiona de Zeeuw, Amy Maat, Eline van der Kooij, Isabel Oud, Thirza de Jong, Evy Storm

     

    ONDO F1, seizoen 2018-2019

    Train(st)er / Coach: Carmen en Sven

    Meisjes: Jill Maissan, Emma van der Kaaij

    Jongens: Simon Meijer, Stijn Lobbezoo, Bram van Velden

     

    ONDO F2, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Gertine

    Meisjes: Eva Zuiderwijk, Eva Driesse

    Jongens: Daan van der Kaaij, Quinten Olthof, Pepijn Olthof

     

    ONDO F3, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Laura en Melissa

    Meisjes: Yfke Staveren, Mirte Bongaards

    Jongens: Luuk ten Zijthof, Roy Alders, Siem van der Eijk

     

     

    ONDO F4, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Anne en Mauri

    Meisjes: Maud Heijdra, Britt Scheerman

    Jongens: Jurre van Staalduinen, Mees van Staalduinen, Bram van Holsteijn

     

     

    ONDO F5, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Sanne en Lynn

    Meisjes: Suze van der Blink, Fenna de Bes, Sophie Moor

    Jongens: Thijs Verheul, Kaio van Geest, Twan Honselaar

     

     

    ONDO F6, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Freek en Daan

    Meisjes: Maud Hulspas, Fenna Wijnakker, Nikki Sauer

    Jongens: Pepijn van Staalduinen, Thom Krijgsman

     

    ONDO Kangoeroes, seizoen 2018-2019

    Trainster / Coach: Gertine, Bianca, Bent en Merel

    Meisjes: Sara van Kampen, Eline van Holst, Jente van der Kaaij, Carlijn Kling

    Jongens: Robin van der Blink, Pim van Staalduinen, Max Verheul, Joe van de Wijnboom

     

    ONDO G-Team, seizoen 2018-2019

    Train(st)er / Coach: Daniëlle, Lilly en Dorine

    Dames: Joce van Bergenhenegouwen, Laura de jong

    Heren: Stefan Boekestein, Yelmer Duijf, Ricky Melein, Bart de Munnik, Bjorn Stapersma

     

    Ga terug naar de ONDO teams