Ondo 1, seizoen 2015-2016

    Dames: Lynn Brosius, Debbie v.d. Berg, Inge van Staalduinen, Gertine v.d Kaaij

    Heren: Edwin de Lijster, Ewoud Lokker, Yosri v.d. Ende, Robert van Essen 

    Coach / Trainer: Arthyn Muller
    Teambegeleiders: Martin Valstar en Dittie de Kreij
    Hoofdsponsors ONDO en teamsponsoren ONDO 1: PEQ en DELIJSTER

     

    Ondo 2, seizoen 2015-2016

     Dames: Dominique v.d. Berg, Marit Meijer, Tessa de Jong, Danielle Meijster, Demi Pesch

    Heren: Max Wubben, Jory Spaans, Tim Weber, Edwin Vellekoop, Rick Vermeer

     Trainers: Jos de Bes en Dennis Maissan

    Teamsponsor: DECO HOME Peter Kok

     

     

    Ondo 3, seizoen 2015-2016

     Dames: Marloes Valstar, Georgie Keus. Naomi Boot, Jeanette van Staalduinen, Danicia Tjwa, Robin van Driel, Corine van Kampen, Lilly Valstar

    Heren: Joost van Putte, Kees van Velden, David Overdulve, Sander Boers, Jan Willem v.d. Kraan, Mark Vuijk, Glen Bovenlander

     

    Ondo 4, seizoen 2015-2016

    Dames: Danielle Pronk, Inge Vreugdenhil, Melissa Oosterhof, Marinka Willemsen, Yannique Meijerink, Emma v.d. Linden, Dorien v.d. Wel

    Heren: Dave Bovenlander, Carlos Wessteijn, Mark Hofman, Mick Bovenlander, Roy Kok, Jeroen Valstar

     

    Ondo 5, seizoen 2015-2016

    Dames: Nienke de Heer, Karen Wildschut, Sandra Noordam, Linda Tak, Arianne Pongers

    Heren: Bert van Putte, Robin Hoogendoorn, Arjo van Geest, Mike Molhoek, Bart Schooneboom

     

    Ondo 6, seizoen 2015-2016

    Dames: Pauline Boekestein, Maxime Boot, Iris Philippi, Laura Voorberg, Lyda Torn, Jolanda van Velden 

    Heren: Cock Hordijk, Dennis Kuyvenhoven, Patrick van Nieuwkerk, Melvin de Groot, Johnny van Nieuwkerk

     

    Ondo A1, seizoen 2015-2016

    Dames: Mirthe van Staalduinen, Sanne Warmerdam, Djemmie Keus, Maaike Riem

    Heren: Pepijn Stokdijk, Luca de Winter, Jelle Prins, Luuk Voskamp 

     

    Ondo A2, seizoen 2015-2016

    Dames: Renee Groenewegen, Julia van Deventer, Roos Vroonland, Saskia Tamerus, Lisa Gstrein, Inge v.d. Wijden

    Heren: Michiel de Vries, Sjoerd de Haan, Christiaan Huizenga, Roland Verbaan, Nico Boers 

     

     

    Ondo A3, seizoen 2015-2016

    Dames: Louise van Zijderveld, Jannelieke Boot, Claire Coenraads, Vera Swaab, Sascha Moraal, Hanna de Boer, Annelotte Boers

      Heren: Ron Blankert, Tom Kuijvenhoven, Ronald van Nieuwkerk

     

    Ondo A4, seizoen 2015-2016

    Dames: Esmee van Daalen, Sheila van Apeldoorn, Sanne Voois, Yoelle Kruijswijk, Maaike Boerema, Karlijn van Marrewijk, Amy Pronk

    Heren: Yannick Boot, Alexander Vugt, Dirk Daenen, Victor de Haan, Rick v.d. Lans

     

    Ondo B1, seizoen 2015-2016

    Dames: Eline van Os, Merel Arensman, Bente Voois, Mariska de Jong

    Heren: Timo Broekman, Leon Valstar, Hugo Meijer, Roel Vollebregt

     

    Ondo B2, seizoen 2015-2016

    Dames: Melissa Meijndert, Fleur Jonker, Simone Tak, Laure Groenewegen,  Naomi v.d. Kaaij

    Heren: Lennart van Geest, Twan Zeelenberg, Joey van Haaren, Tim Blankert, Jord Molhoek

     

    Ondo B3, seizoen 2015-2016

    Dames: Jasmijn de Vries, Britt Starre, Elise Werkman, Esmee Pronk, Merel Flikweert, Jascha Voskamp, Thamar Broch, Ilona Oosterhof, Hester Groenewegen, Simone Schijf, Romee v.d. Eik

     

    Ondo B4, seizoen 2015-2016

    Dames: Sophie Boot, Sanne Endeveld, Sharon van Velden, Sharon Jansen-de Korte, Lynn v.d. Meer, Melanie van Alphen, Kelly ten Hoeve, Eline Kampert, Rachel van Egmond,  Sophie Sels, Denise v.d. Sar

     

    Ondo C1, seizoen 2015-2016

    Dames: Lieke Heijstek, Kim de Jong, Nynke Riem , Nienke Wessteijn,  Daphne v.d. Knaap

    Heren: Michiel Oudshoorn, Maarten de Berg, Wouter Wildschut, Daan Daenen

     

    Ondo C2, seizoen 2015-2016

    Dames: Elise Meijer, Maaike v.d. Windt, Esmee Voois, Sam v.d. Meer

    Heren: Thomas Kolp, Jesse v.d. Houwen, Sjoerd Valstar, Thijm Vollebregt, Sijmen Ockhorst

     

    Ondo C3, seizoen 2015-2016

    Dames: Isa v.d. Kaaij, Stephanie van Staalduinen, Femke Hockx, Kirsten van Alphen, Merel Jonker, Lara Endeveld

    Heren: Tom Slootweg, Daan Zuiderwijk, Mick Elgershuizen, Stijn d'Huy 

     

    Ondo C4, seizoen 2015-2016

    Dames: Rebecca Heus, Ruth Torn, Nadine Werkman, Natasha v.d. Vugt, Emma Kruijskamp

    Heren: Twan Voskamp, Mats Zeelenberg, Sebastiaan Molenaar, Stefan van Os

     

    Ondo C5, seizoen 2015-2016

    Dames: Inge v.d. Eik, Isabelle Visser, Britt Katsma, Nena Stolk, Danielle Schijf, Fleur v.d. Sar, Kaylee v.d. Scheer, Romy Lammering, Babette Boon, Kimberly Troost

     

    Ondo D1, seizoen 2015-2016

    Dames: Diede van Putten, Anne Wildschut, Renske Riem, Maurie Spies

    Heren: Casper Tak, Freek van Duijvenbode, Rob Arensman, Sven Vellekoop

     

    Ondo D2, seizoen 2015-2016

    Dames: Isa Angerman, Linsey Zuidgeest, Sanne Wessteijn, Marian Krijgsman, Pascalle de Korte

    Heren: Jesse Voois, Mitch van Vliet, Noah Hoogenboom, Roeland Meijer, Sjors Vroonland

     

    Ondo D3, seizoen 2015-2016

    Dames: Myrthe Staallekker,  Britt van Vliet, Claudia Klomp, Lisa Jonker, Sarah Torn, Lotte v.d. Kaaij

    Heren: Wesley Ton, Jack van Ruyven, Kevin de Lang, Ryan van Bodegom Smith

     

    Ondo D4, seizoen 2015-2016

    Dames: Evelyn Thunissen, Florien Duijvestein, Roos de Vries, Gabriella Heus, Sylvie Burgers, Zoe v.d. Kruk

    Heren: Stijn v.d. Houwen, Jesse Boelen, Rens de Groot, Thijmen Honselaar, Roel v.d. Wilk

     

    Ondo E1, seizoen 2015-2016

    Dames: Jitske Heijstek, Gwen Kuiper

    Heren: Max v.d. Bos, Glenn van Vliet 

     

    Ondo E2, seizoen 2015-2016

    Dames: Maaike Boers, Pien van Duijvenbode,  Vera Meijer, Hege Hanemaaijer, Floortje Angerman

     

    Ondo E3, seizoen 2015-2016

    Dames: Danique Meijndert, Laura Valstar, Anne Wells, Liselotte Ockhorst

    Heren: Torsten Meijer

     

    Ondo E4, seizoen 2015-2016

    Dames: Fenne Wartewig, Eva Endeveld, Roos de Hilster

    Heren: Sam Debeij, Tim van Holst

     

    Ondo E5, seizoen 2015-2016

    Dames: Julia v.d. Lans, Lieke de Groot

    Heren: Noah v.d. Bos,Mike v.d. Kooij, Tijn Kuijvenhoven

     

    Ondo E6, seizoen 2015-2016

    Dames: Isabel Wells, Kim Beusichem, Anne v.d. Sar, Mare Hofstra

     

    Ondo E7, seizoen 2015-2016

    Dames: Hadassa Hoogenboom, Eva Haas, Sterre van Elswijk, Lisanne van Dam 

    Heren: Wesley v.d. Scheer, Rens v.d. Meer


    Ondo F1, seizoen 2015-2016

    Dames: Amy van Alphen, Renate Boers

    Heren: Aron v.d. Kraan, Storm Sauer

     

    Ondo F2, seizoen 2015-2016

    Dames: Demi Kuiper, Ilse Wessteijn, Senna Krijger

    Heren: Levi v.d. Kooij, Finn van Vliet, Rens Bakker

     

    Ondo F3, seizoen 2015-2016

    Dames: Romie v.d. Sar, Yara Maissan

    Heren: Chris van Holsteijn, Paul van Duijvenboode, Corne de Vries

     

    Ondo F4, seizoen 2015-2016

    Dames: Renske v.d. Meer

    Heren: Thomas Lobbezoo, Koen van Velden, Sven Boers

     

    Ondo F5, seizoen 2015-2016

    Dames: Fenne van Staveren, Lieke Boon, Sarah van Eijk

    Heren: Olov Vollebregt, Walt Vollebregt

     

    Kangoeroes, seizoen 2015-2016

    Kinderen: Tess, Pepe, Pepijn, Quinten, Fabienne, Arianne, Daan, Britt, Tom, Victor en Jill

     

     

    Ondo G-Team, seizoen 2015-2016

    Dames: Merel Vollebrecht, Laura de Jong, Joyce van Bergenhenegouwen

    Heren: Stefan Boekestein, Jelmer Smit, Bart de Munnick, Ricky Melein, Bjorn Stapersma
     

    Ga terug naar de ONDO teams